niedziela, 05 lipca 2020 r.
Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Co to igniezno.pl
Subskrypcja
Uwagi, sugestie ...
 
Wiadomości
miejskie
kulturalne
sportowe
Media
Przemiany
Przegląd Gnieźnieński
O Gnieźnie
edukacja
historia
kultura
rozrywka
teleadresy
turystyka
zdrowie
Na skróty
Galeria

  
Wiadomości
23/08/2006  - [miejskie]
Kampania społeczna na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych

25 sierpnia w Poznaniu odbędzie się kolejna już z cyklu 16 otwartych konferencji ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych – “Wyślij CV – ktoś czeka”. Jest to wyjątkowe spotkanie w jednym miejscu i czasie, decydentów, przedstawicieli społeczności lokalnych, pracodawców i osób niepełnosprawnych.

[ więcej... ]

23/08/2006  - [miejskie]
Dla dobra społeczności lokalnych

Centrum PISOP oraz Caritas, Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego i Stowarzyszenie Kompas zapraszaja na warsztaty w ramach projektu "Efektownie Fachowo Skutecznie w partnerstwie na rzecz rozoju Wielkoposki". Spotkanie to ma na celu utworzenie partnerstwa dla późniejszych projektów pozyskiwania dotacji unijnych na rzecz społeczności lokalnych.
Warsztaty odbędą się 23 sierpnia w MDK przy ul. Roosevelta 42, w godzinach od 9 do 14.

[ więcej... ]

23/08/2006  - [miejskie]
Badania mammograficzne-ostatnia szansa

Przypominamy, że Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie zaprasza wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię-profilaktyka w walce z rakiem.

[ więcej... ]

22/08/2006  - [miejskie]
Remont liceum

W wyremontowanym budynku rozpoczna rok szkolny licealisci Trzemeszna.

[ więcej... ]

15/08/2006  - [miejskie]
Rozbudowa CEG w Gnieźnie trwa

Kolegium Europejskie im. Jana Pawła II wzbogaciło swą bazę lokalową o amfiteatr-w minionym tygodniu nastąpił odbiór robót budowlanych. Jak zapewnia dyrektor administracyjny-Paweł Arndt, to nie koniec iwestycji.

[ więcej... ]

08/08/2006  - [miejskie]
Amfibią po Gnieźnie

Kliknij aby zobaczyć powiększenieKapryśna aura sprawiła w miniony weekend wiele trudności zmotoryzowanym mieszkańcom Gniezna. Obfite ulewy sparaliżowały ruch na ul.Orcholskie,ul.Piekary,ul.Łaskiego i ul.Poznańskiej.

[ więcej... ]

07/08/2006  - [miejskie]
Starostwo Powiatowe rozda stypendia z EFS

Kliknij aby zobaczyć powiększenieStarostwo Powiatowe w Gnieźnie ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium z Europejskiego Funduszu Społecznego
dla uczniów i dla studentów na rok szkolny/akademicki 2006-2007.

[ więcej... ]

03/08/2006  - [miejskie]
Strategia WOT-u i Starostwa

Kliknij aby zobaczyć powiększenieW ramach dobrej współpracy z WOT-em Starostwo Powiatowe w Gnieźnie jest organizatorem i współgospodarzem spotkania środowiska turystycznego z terenu powiatów gnieźnieńskiego, wągrowieckiego i chodzieskiego. Konsultacje odbędą się w auli Kolegium Europejskiego w Gnieźnie w dniu 4 sierpnia br. (tj. w najbliższy piątek) od godz. 10.00-14.00.

[ więcej... ]

02/08/2006  - [miejskie]
Honory i odznaczenia

Kliknij aby zobaczyć powiększenieWczoraj, o godz.13.00, w Młodzieżowym Domu Kultury w Gnieźnie, odbyła się uroczysta Akademia z okazji 87 rocznicy powołania Policji.Gośćmi honorowymi uroczystości byli: Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Henryk Tusiński, przedstawiciele władz lokalnych, posłowie na Sejm RP, gnieźnieńscy prokuratorzy oraz inni zwierzchnicy służb mundurowych.Podczas Akademii funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie wręczone zostały odznaczenia resortowe oraz akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.
[ więcej... ]

02/08/2006  - [miejskie]
Harcerskie lato w Pogorzelicach

Coroczny, dwutygodniowy obóz organizowany przez Komendę Hufca ZHP zakończył się 30 lipca. W zgrupowaniu wzięło udział ok 120 hercerzy wraz z kadrą z jednostek podlegających Komendzie Hufca ZHP Gniezno.

[ więcej... ]


Strona:  numer 1 |  Następna


Wszystkie treści...
Nie rezygnuj tylko działaj: choroba zespół aspergera , zajrzyj do nas na stronę. Złe samopoczucie? jakie są pierwsze objawy ciąży , pewne porady.
 

o igniezno.pl | redakcja | reklama | zastrzeżenia prawne | kontakt
© 2004 - 2020 r. igniezno.pl | Wykonanie i opieka Logi.pl