Interaktywne Gniezno

informacje, Gniezno, kultura, sport, rozrywka, imprezy, biznes, e-kartki, gniezna, gnieznu, plan miasta, rozkłady, gniezno, komunikacja, katalog, stron, WWW, czat, arena, ogłoszeniainformacje, Gniezno, kultura, sport, rozrywka, imprezy, biznes, e-kartki, gniezna, gnieznu, plan miasta, rozkłady, gniezno, komunikacja, katalog, stron, WWW, czat, arena, ogłoszenia

niedziela, 05 lipca 2020 r.
Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

...powrót na igniezno.pl
Strona główna serwisu
Subskrypcja

O igniezno.pl
Zastrzeżenia prawne

...


Darmowy biuletyn igniezno.pl rozsyłany jest w każdy piątek. Zawiera on treści dotyczące najciekawszych wydarzeń w Gnieźnie, zapowiedzi z kultury i sportu na nadchodzący tydzień.

Jest także kilka słów o tym co nowego w igniezno.pl zmieniło się w ciągu mijającego tygodnia.

Aby zamówić biuletyn podaj poniżej swój adres e-mail, a następnie kliknij przycisk zamów. Następnie na Twój adres email otrzymasz list z prośbą o potwierdzenie chęci otrzymywania biuletynu. Jeżeli zamawiasz biuletyn, po potwierdzeniu otrzymasz ostatni biuletyn. Pola oznaczone * (gwiazdką) są wymagane.

W każdej chwili można zrezygnować z biuletynu. Adresy e-mail zebrane w naszym portalu nie są udostępniane osobom trzecim - patrz zastrzeżenia prawne. Nasz Biuletyn rozsyłany jest tylko i wyłącznie do osób, które wyrażą na to zgodę. Możliwe jest to tylko poprzez dodanie własnego adresu e-mail do naszej bazy adresowej.

Każde wydanie Biuletynu zawiera najnowsze wiadomości oraz informacje dotyczące najciekawszych zmian na stronie. Aby zamówić biuletyn prosimy podać poniżej swój adres e-mail, a następnie kliknąć przycisk zamów. W następnym kroku na Twój adres email otrzymasz list z prośbą o potwierdzenie chęci otrzymywania biuletynu. W każdej chwili można zrezygnować z biuletynu. Zebrane adresy e-mail nie są udostępniane osobom trzecim, służą wyłącznie do rozsyłki niniejszego biuletynu.

Zamów darmowy biuletyn - podaj adres e-mail
igniezno.pl
 Dodaj
 Usuń


 

 

 

 

 

 

o igniezno.pl | redakcja | reklama | zastrzeżenia prawne | kontakt
© 2004 - 2020 r. igniezno.pl | Wykonanie i opieka Logi.pl